netPocket

  Quiet

  0 opinii

  Fruhstuck to wrocławski zespół rockowy, grający od 1997 roku w niemal niezmienionym składzie. Tworzy go śpiewający po angielsku frontman z Holandii, Martijn Krale oraz muzycy: Wojtek "Łoś" Karel (bas), Marcin "Szczypior" Karel (git) i Tomasz "Scottie" Kuźbik (dr). Zespół ma na koncie trzy płyty długogrające i kilka EPek. Niebawem ukaże się czwarta już płyta LP dodająca dużo świeżości, przy czym mocno podkreślająca charakterystyczny styl zespołu wypracowany od lat. Podczas długoletniej historii FRUHSTUCK zagrał koncerty nie tylko w Polsce, ale również poza jej granicami, m. in. w USA, w Anglii, w Holandii, na Słowacji i w kilku innych krajach. W swojej historii Fruhstuck wraz z Orkiestrą Kameralną R20 tworzył wspólny projekt, podsumowując go koncertami i nagraną wspólnie piosenką "Pokora", której można posłuchać na jednej z EP. Płyta „Quiet” została w marcu wydana w USA. Teraz swoją premierę będzie miała w Polsce.

  27,99 zł
  Quiet-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!