netPocket

  Maska odżywcza SCHOLL z olejkiem lawendowym PediMask

  0 opinii

  Skarpetki nasączone maską Scholl PediMask. 20 minutowa maska do stóp zapewnia intensywne nawilżenie i odżywienie by stopy były delikatne i gładkie. Odżywczą maskę do stóp Scholl Expert Care PediMask z olejkiem lawendowym stworzono z myślą o zapewnieniu uczucia intensywnego nawilżenia.

  14,99 zł
  14,99 zł
  Maska odżywcza SCHOLL z olejkiem lawendowym PediMask-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!