netPocket

  Dzianinowe Warsztaty TORBA I SZALIK torebka

  0 opinii

   DZIANINOWE WARSZTATY - TORBA I SZALIK Dzianina -Torba i Szalik to rewelacyjny zestaw narzędzi i włóczek, który pomoże Ci stworzyć niesamowite kolorowe akcesoria. Dzięki temu zestawowi stworzysz piękne rękodzieła, wymarzoną torbę lub szalik. Warsztaty dzianinowe zapewnią Ci dużo świetnej zabawy, a także  rozwiną Twoją sprawność manualną. Zawartość zestawu: 6 kolorów włóczki (w sumie ok. 90g) narzędzia dziewiarskie szydełko igła instrukcja SPECYFIKACJA: wymiary opakowania ok.: 30 x 5,5 x 30 cm sugerowany wiek: 6 lat+ OSTRZEŻENIE! Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej trzech lat. Niebezpieczeństwo udławienia się drobnymi elementami zabawki. Zawartość opakowania może różnić się nieznacznie od pokazanej na rysunku. Importer: Dromader sp. jawna Pojezierska 90 91-341 Łódź

  34,50 zł
  Dzianinowe Warsztaty TORBA I SZALIK torebka-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!