netPocket

  OŚWIETLENIE WNĘTRZA AUTA KABINY SAMOCHODU RGB LED

  0 opinii

   OŚWIETLENIE WNĘTRZA AUTA KABINY SAMOCHODU RGB LED Zestaw oświetleniowy do wnętrza samochodu. Łatwe mocowanie za pomocą taśmy dwustronnej (w zestawie). Listwy można zamontować w różnych miejscach - nad nogami, pod siedzeniami, w bagażniku, pod drzwiami itp. Włącznik znajduje się na pilocie, który pozwala na sterowanie kolorem, jasnością, trybem świecenia. Oświetlenie można też szybko włączyć/wyłączyć za pomocą przycisku znajdującego się na wtyku do zapalniczki samochodowej (przycisk jest podświetlany, dzięki czemu łatwo go zidentyfikujesz nawet podczas nocnej jazdy). ZALETY PRODUKTU Silikonowa powłoka listw z diodami LED zapewnia wodoodporność (IP65) Długi kabel umożliwia zamontowanie listw w różnych miejscach w samochodzie (dwie listy mają dłuższe kable) Szybki i łatwy montaż na taśmę dwustronną (w zestawie) Zasilanie przez zapalniczkę samochodową 12V PARAMETRY TECHNICZNE Kolor świecenia: multicolor Zasilanie pilota: 1 x bateria CR2025 (w zestawie) Ilość diod na pasku: 36 (po 9 na każdym pasku) Montaż: taśma samoprzylepna dwustronna (w zestawie) Typ LED: 5050SMD RGB Napięcie: 12V Moc: 6W Rozmiar pasków (dł/szer/wys): 11x1,4x0,7cm

  35,53 zł
  OŚWIETLENIE WNĘTRZA AUTA KABINY SAMOCHODU RGB LED-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!