netPocket

  LEKKA WĘGLOWA BOLONKA jaxon ZAFFIRA 600 6m 15g

  0 opinii

   BOLONKA ZAFFIRA 6m Bolonka od firmy JAXON Niezwykle wytrzymała  węglowa BOLONKA ZAFFIRA TELE BOLO TX o długości 6m. Zaprojektowana pod wszystkie wody - zarówno płynące jak i stojące. Wędka charakteryzuje się akcją szczytową zapewniając dynamiczny wyrzut. Wyraźnie wysmuklony blank oraz niezwykle mała waga pozwala na długie połowy, nie męczące rąk. Zatrzaskowy uchwyt kołowrotka uniemożliwia jego poluzowanie czy wypadnięcie z uchwytów. SPECYFIKACJA: - długość 6m - ciężar wyrzutu 3-15g - ilość składów: 7 (8 przelotek w tym jedna lotna) - dł. transportowa: 128 cm - waga 449g Przelotki zabezpieczone są grubą gumką, zapobiegającą mimowolnego wciśnięciu w siebie składów. (UWAGA, gumki nie zawsze znajdują się na wszystkich przelotkach )

  99,90 zł
  LEKKA WĘGLOWA BOLONKA jaxon ZAFFIRA 600 6m 15g-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!