netPocket

  Mysz SteelSeries Aerox 3 Wireless Biała

  0 opinii

  steelseries aerox 3 wireless to bezprzewodowa mysz z technologią quantum 2.0 wireless.korzyści:ultralekka konstrukcja 66 g zapewniająca szybką rozgrywkę bez wysiłkuzoptymalizowana żywotność baterii 200 godz. oraz szybkie ładowanie usb-cpodwójna łączność — za pośrednictwem sieci bezprzewodowej 2,4 ghz klasy gamingowej i uniwersalnego modułu bluetooth 5,0dokładny co do piksela sensor optyczny dla graczy truemove airaquabarrier gwarantuje wodoodporność i ochronę przed kurzem i nie tylko

  449,99 zł
  392,90 zł
  349,00 zł
  449,00 zł
  325,38 zł
  349,00 zł
  Mysz SteelSeries Aerox 3 Wireless Biała-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!