netPocket

  SteelSeries Aerox 3

  0 opinii

  steelseries aerox 3 została stworzona z myślą o precyzji i trwałości dzięki zaawansowanemu sensorowi optycznemu i wyjątkowo wytrzymałym, a zarazem lekkim materiałom. korzyści: ultralekka konstrukcja 57 g dająca szybką rozgrywkę bez wysiłku odłączany kabel usb-c z supersiateczki zmniejszający opór ślizgacze ptfe gwarantujące bardzo płynne ruchy myszy dokładny co do piksela sensor optyczny dla graczy truemove core aquabarrie gwarantuje wodoodporność i ochronę przed kurzem i nie tylko przełączniki golden micro ip54 nowej generacji wytrzymujące 80 milionów kliknięć łatwy w użyciu lekki, elastyczny kabel z siateczki eliminuje opór i jest dołączany, co umożliwia wtórne dostosowywanie kabla

  229,00 zł
  239,00 zł
  229,00 zł
  SteelSeries Aerox 3-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!