netPocket

  + –

  0 opinii

  Duńscy „specjaliści od hałasu” powracają z kolejnym albumem. Mowa o zespole Mew, którego krążek o dość enigmatycznym tytule „+–” trafił na półki sklepowe 27 kwietnia. Jest to następca wydanego w 2009 r. albumu „No More Stories Are Told, I’m Sorry They Washed Away/ No More Stories, The World is Grey, I’m Tired, Let’s Wash Away”. Najnowsze dzieło Mew zostało zarejestrowane w Kopenhadze. Za jego produkcję odpowiedzialny jest Michael Beinhorn oraz sam zespół, a za miksy Rich Costey. Gościnnie na płycie będzie można usłyszeć gitarzystę Bloc Party – Russella Lissacka, w utworze „My Complication”, którego jest współautorem. Tracklista: 1. Satellites 2. Witness 3. The Night Believer 4. Making Friends 5. Clinging To A Bad Dream 6. My Complications 7. Water Slides 8. Interview The Girls 9. Rows 10. Cross The River On Your Own

  57,09 zł
  + –-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!