netPocket

  Szczotka do włosów OLIVIA GARDEN Fingerbrush Medium Ionic

  0 opinii

  Włosy również zasługują na swoją chwilę dobrego samopoczucia, dlatego powstała szczotka Fingerbrush Ionic marki Olivia Garden. Słynna szczotka do włosów Olivia Garden jest przeznaczona do pielęgnacji włosów już rozplątanych i doskonale nadaje się do nadania ostatecznego szlifu wszystkim Twoim stylizacjom! Szczotka Fingerbrush jest odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych i rodzajów włosów, co spodoba się wielu Twoim klientom. Idealnie nadaje się do pomocy klientom w uzyskaniu lśniących, zdrowych włosów, ponieważ dzięki swojemu grzebieniowemu włosiu rozprowadza naturalne olejki skóry głowy po włosach. Włosie z nylonu dla najskuteczniejszego efektu błyszczących i zdrowych włosów w historii!...

  45,91 zł
  44,00 zł
  Szczotka do włosów OLIVIA GARDEN Fingerbrush Medium Ionic-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!