netPocket

  Lucide Biltin 11800/01/30 lampa zewnętrzna 1x35W GU10 IP67 czarna

  0 opinii

  <p>Lucide BILTIN 11800/01/30 Podłogowa Lampa Zewnętrzna 1x35W GU10 Czarna</p><p>Biltin zapewnia oświetlenie pokładowe, które łączy elegancję z możliwością podłączenia do ściemniacza. Wykonany z wysokiej jakości aluminium, te lampy wyróżniają się atrakcyjnym wykończeniem. Dzięki kompaktowym wymiarom są łatwe w montażu i świetnie sprawdzają się w różnych miejscach, takich jak ogród, podjazd czy przestrzeń przed domem. Tworząc instalację wielu lamp, możesz stworzyć fascynującą grę świateł. Dodatkowo, oświetlenie pokładowe Lucide nie tylko tworzy przyjemną atmosferę, ale także zwiększa poczucie bezpieczeństwa po zmroku. Korzystając z oświetlenia LED, połączysz atmosferę z efektywnością energetyczną, ciesząc się doskonałym oświetleniem zewnętrznym.</p><p>Lampa dostępna zarówno w Satynowo Chromowej jak i Czarnej wersji kolorystycznej.</p><p>Unikalne Zalety Produktu: <br />- Przystosowany do zastosowania źródła światła LED<br />- Łatwość w podłączeniu do zewnętrznego ściemniacza (brak w zestawie)<br />- Wykonana z wysokiej jakości Aluminium</p><p>Ważne Cechy Produktu:<br />- Przystosowany do wytrzymałego i długotrwałego użytku na zewnątrz (klasa ochronności IP67)<br />- Zużycie Energii: 1x35W / GU10 / 230V / Ściemnialna (brak w zestawie)<br />- Wymiary: Średnica Wpuszczania - 10,4 cm / Głębokość Wpuszczania – 12,5 cm</p>

  236,00 zł
  Lucide Biltin 11800/01/30 lampa zewnętrzna 1x35W GU10 IP67 czarna-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!