netPocket

  Myszka LOGITECH M190 czarna

  0 opinii

  logitech m190 to pełnowymiarowa mysz bezprzewodowa o wygodnej, wyprofilowanej konstrukcji, która podąża za naturalną krzywizną średnich i dużych dłoni.korzyści: pełny wymiar, pełna wygoda - optymalny komfort dostosowany do obu dłoni z wyprofilowanym kształtem, który dopasowuje się do naturalnej krzywizny większych dłoni. specjalnie wycięte przyciski zapewniają idealne ułożenie palców, a dodatkowe oparcie dłoni zapewnia wygodę przez cały dzień. jakość, która wystarcza na długo - niezależnie od tego, czy używasz myszy m190 z laptopem, komputerem stacjonarnym, w domu czy w podróży, jest to mysz, na której możesz zawsze polegać. łączność bezprzewodowa bez opóźnień - pracuj bezprzewodowo i swobodnie poruszaj się dzięki zasięgowi do 10 m praktycznie bez żadnych przerw i opóźnień. precyzyjne śledzenie ruchów- mawiguj jeszcze łatwiej dzięki kontrolowanemu przewijaniu linia po linii. czujnik optyczny zapewnia płynne i dokładne sterowanie kursorem na prawie każdej powierzchni. długi czas pracy- ciesz się 18-miesięcznym,bezproblemowym użytkowaniem. tryb oszczędzania energii automatycznie włącza się, gdy nie używasz myszy. plu & play - działa od razu po wyjęciu z pudełka – po prostu podłącz odbiornik usb i zacznij pracę.

  57,92 zł
  67,00 zł
  69,99 zł
  66,00 zł
  55,00 zł
  78,00 zł
  69,99 zł
  53,73 zł
  55,00 zł
  69,99 zł
  69,99 zł
  Myszka LOGITECH M190 czarna-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!