netPocket

  Diario De Un Monstruo

  0 opinii

  "Diario de un Monstruo" to hołd złożony albumowi Diary of a Madman z 1981 roku autorstwa Ozzy'ego Osbourne'a. To kolejny (i niektórzy mogą twierdzić - dodatek) do serii wydań "Monster". Powiedzieć, że nagranie Liles to cover oryginalnego albumu Ozzy, jest zbyt proste i mylące. To nagranie dostosowuje motywy i haczyki z oryginalnej muzyki, ale nie jest w żaden sposób podobne. Jest to skomplikowany gobelin, utkany z wielu cienkich nici i czasami jest zagmatwaną i niezrozumiałą ponowną interpretacją klasycznego albumu. Każdy, kto oczekuje twardej skały L.P., będzie bardzo rozczarowany.

  84,00 zł
  Diario De Un Monstruo-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!