netPocket

  Klucz udarowy DEWALT DCF922D2T-QW

  0 opinii

  Klucz udarowy marki DEWALT został wyposażony w silnik bezszczotkowy, który zwiększa wytrzymałość urządzenia. Bezstopniowa regulacja prędkości za pomocą spustu włącznika sprawia, że użytkownik ma pełną kontrolę nad działaniem narzędzia. Wysoki moment obrotowy pozwala mocno dokręcać śruby. Dzięki uchwytowi zaciskowemu wymiana elementu roboczego jest sprawna, wprowadzając oszczędność czasu. Wbudowana dioda LED czyni pracę w ciemnościach bezpieczną, precyzyjną i wygodną oraz znacznie poprawia komfort użytkowania.

  1459,99 zł
  1246,26 zł
  1459,99 zł
  Klucz udarowy DEWALT DCF922D2T-QW-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!