netPocket

  Przecinarka stołowa DEWALT D36000

  0 opinii

  Przecinarka do glazury i terakoty do cięcia na mokro firmy DeWalt 1600W. Najważniejsze cechy: - Niewielka waga umożliwia transport i ustawienie przecinarki przez jedną osobę. - System wsporników szyn/wózek zapewnia wydajność zrywania 940 mm. - Wózek przecinarki jest zdejmowany w celu łatwego jej czyszczenia. - Zintegrowany przenośny wyłącznik różnicowoprądowy (PRCD) dla zwiększenia bezpieczeństwa. - 2-pozycyjna prowadnica krawędziowa (90° i 45°) umożliwia łatwe ustawianie do obcinania naroży. - Podwójne dysze mogą być ustawiane tak aby w optymalne miejsce doprowadzać wodę do tarczy tnącej. - Urządzenie do cięć wgłębnych umożliwia szybkie wykonywanie otworów pod gniazda i przełączniki elektryczne. Możliwość łatwego cięcia pod kątami 45° i 22,5°. - Tylna i boczna przystawka mogą być tak ustawione, że cała woda spływa do wanny i nie rozlewa się. - System prowadnic ze stali nierdzewnej zapewnia bardzo dużą dokładność cięcia.

  5446,75 zł
  5446,75 zł
  Przecinarka stołowa DEWALT D36000-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!