netPocket

  It Takes Two Gra PC ELECTRONIC ARTS

  0 opinii

  wyrusz na najbardziej szaloną przygodę życia w it takes two – przełomowej platformowej grze przygodowej stworzonej z myślą o współpracy. zaproś znajomego do gry za darmo dzięki funkcji „przepustka dla znajomych”** i wspólnie pokonajcie szereg niezwykle innowacyjnych i radosnych wyzwań. grajcie jako cody i may – pokłócona para zmieniona w lalki za sprawą magicznego zaklęcia. zamknięci w fantastycznym świecie, w którym za każdym rogiem czeka coś nieoczekiwanego, niechętnie dążą do naprawienia swojego rozpadającego się związku.

  149,00 zł
  149,00 zł
  149,99 zł
  It Takes Two Gra PC ELECTRONIC ARTS-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!