netPocket

  Sharp Tokyo DR-P420 (czarny)

  0 opinii

  Alarm (budzik):tak;Bluetooth:tak;Częstotliwości fal radiowych DAB, DAB+:174 - 240 MHz;Częstotliwości fal radiowych FM:87.5 - 108 MHz;Czytnik kart pamięci SD:nie;Dźwięk:mono;Dodatkowe opcje:Bluetooth, certyfikat Digital Radio Tick, radio z RDS;Gwarancja:24 miesiące;Barwa obudowy:czarny;Kolor:czarny;Ilość programów radiowych do zapamiętania:20;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Moc głośników:2 W;Model (wariantowanie):DR-P420;Przystosowane do montażu pod szafkami kuchennymi:nie;Radio:analogowe z pamięcią, cyfrowe DAB+;Radio:cyfrowe DAB, analogowe z pamięcią;Regulowanie barwy dźwięku:nie;Rodzaj:radio przenośne;Styl Retro:nie;Sygnał budzika:beeper, radio;Waga:390 g;Wbudowany zegar:tak;Wyjście na słuchawki:tak;Wyłącznik czasowy (sleep timer):tak;Rozmiary (szer. x wys. x głęb.):174 x 90 x 53 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, kabel USB;Ekran:LCD;Zakresy fal radiowych:FM (UKF), DAB+, DAB;Zasilanie:4 baterie lub 4 akumulatory AA, zasilanie sieciowe 100 - 240 V 50/60 Hz;Zasilanie:sieciowe, bateryjne;Złącza:słuchawkowe;Złącze USB:nie

  169,99 zł
  169,00 zł
  169,00 zł
  169,00 zł
  169,00 zł
  Sharp Tokyo DR-P420 (czarny)-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!