netPocket

  Gramofon YAMAHA Vinyl 500 Music Cast Czarny

  0 opinii

  Yamaha prezentuje gramofon MusicCast Vinyl 500. Jak zapewnia producent, nowa konstrukcja za pośrednictwem jednego urządzenia spaja piękno analogowego brzmienia z wygodą, jakie gwarantują funkcje sieciowe i system multiroom Yamaha MusicCast. Elegancka obudowa skrywa nowoczesne rozwiązania, które pozwalają użytkownikowi wkroczyć do niezwykle funkcjonalnego świata cyfrowej muzyki. MusicCast Vinyl 500 wyposażony jest w proste, statycznie zbilansowane ramię o długości 223 mm, do którego mocowana jest wkładka MM. Urządzenie obsługuje dwie prędkości i wykorzystuje silnik prądu stałego. Odlewany z aluminium talerz napędzany jest za pomocą paska, który pomaga minimalizować zniekształcenia generowane przez wibracje. Całość pozwala cieszyć się wysokiej jakości, niezwykle przestrzennym dźwiękiem, z którego słyną produkty audio Yamahy....

  2699,00 zł
  2699,00 zł
  2699,00 zł
  Gramofon YAMAHA Vinyl 500 Music Cast Czarny-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!