netPocket

  Panel fotowoltaiczny EcoFlow 110W wodoodporny

  0 opinii

  mobilne panele fotowoltaiczne ecoflow zapewnią ci niezależność energetyczną. stanowią idealne uzupełnienie ich wszechstronnego zastosowania i są kompatybilne z przenośnymi stacjami zasilania z serii delta i river. produkuj czystą, odnawialną energię bez ponoszenia dodatkowych kosztów. ze względu na niewielkie rozmiary i wysoką wydajność, panele sprawdzą się w każdych warunkach terenowych, ale także w ogrodzie przed domem.

  1059,00 zł
  1199,00 zł
  1099,00 zł
  1099,00 zł
  999,01 zł
  1099,00 zł
  1059,00 zł
  Panel fotowoltaiczny EcoFlow 110W wodoodporny-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!