netPocket

  Gear4 Chelsea Tatoo Art do iPhone XR

  0 opinii

  Etui dedykowane:etui do Apple;Etui dedykowane:iPhone XR;Funkcja podstawki:nie;Kolor:wzór-motyw;Kolor:wielokolorowy;Model (wariantowanie):Chelsea iPhone XR;Opis:Modne, wymienne panele zgodne z przezroczystymi obudowami Gear4;Oryginalna nazwa koloru/wzoru:Chelsea Tatoo Art;Dedykowane do:iPhone XR;Przypięcie do pasa:nie;Seria:Gear4 Chelsea Tattoo Art;Typ:etui-plecki;Wymiar wewnętrzny maksymalny (zaokrąglony do całości):0;Wymiar wewnętrzny minimalny (zaokrąglony do całości):0;Wymiar wewnętrzny średni (zaokrąglony do całości):0;Wymiary:0

  49,99 zł
  49,99 zł
  Gear4 Chelsea Tatoo Art do iPhone XR-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!