netPocket

  Mysz BENQ Zowie S2-C

  0 opinii

  Symetryczna mysz do gier do e-sportu z 5 przyciskami oraz DPI do 3200. Przód myszy jest poszerzony, aby zapewnić dodatkowe wsparcie podczas podnoszenia myszy i pewny chwyt. Wklęsła konstrukcja zapewnia lepsze wsparcie dla palców, co pozwala użytkownikom uchwytu typu claw na łatwe podnoszenie myszy. Dzięki gładkiej i bezszwowej konstrukcji serii S nie odczujesz żadnego dyskomfortu związanego z postrzępionymi krawędziami lub występami wykonanymi wyłącznie ze względów estetycznych.

  386,95 zł
  332,27 zł
  367,91 zł
  Mysz BENQ Zowie S2-C-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!