netPocket

  Słuchawki z mikrofonem Defender GRYPHON 750 czarne

  0 opinii

  Dla gracza (gamingowe):tak;Rozmiar kabla:2 m;Gwarancja:24 miesiące;Barwa:czarny;Kolor:czarny;Model (wariantowanie):Gryphon 750;Odłączany kabel:nie;Odłączany mikrofon:nie;Pasmo częstotliwości mikrofonu:20 Hz - 16 kHz;Pasmo przenoszenia:18 Hz - 20 kHz;Platforma:PC;Pasuje do:PC/laptop;Redukcja szumów mikrofonu:nie;Redukcja szumów mikrofonu:nie;Regulowanie głośności:tak;Typ:przewodowe;Średnica membrany:40 mm;Rodzaj podłączenia:2 x jack 3,5 mm;Typ podłączenia:przewodowe;Rodzaj:nauszne;Wariant:Gryphon 750;Złącze:2 x jack 3,5 mm;Złącze:jack 3,5 mm

  29,99 zł
  29,99 zł
  29,99 zł
  Słuchawki z mikrofonem Defender GRYPHON 750 czarne-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!