netPocket

  Etui MOSHI iGlaze MagSafe do iPhone 14 Pro Max Przezroczysto-srebrny

  0 opinii

  Hybrydowe etui ochronne Moshi iGlaze Slim Hardshell Case w wersji MagSafe wykonane z ultra-przezroczystego i wytrzymałego polikarbonu. Wbudowany pierścień z wysokiej jakości magnesami zapewnia szybkie ładowanie przy użyciu ładowarki MagSafe oraz świetne przyleganie akcesoriów (np. portfel, powerbank bezprzewodowy lub uchwyt samochodowy). Etui wyposażone zostało ponadto w aluminiowy korpus na wyspę aparatu, który zabezpiecza wystające obiektywy kamery foto-wideo. Zintegrowane przyciski głośności oraz przycisk wybudzania zapewniają sprawną obsługę wszystkich funkcji telefonu, ograniczając jednocześnie przedostawanie się brudu do wnętrza obudowy. Cechy produktu:· Wbudowany pierścień magnetyczny do akcesoriów MagSafe· Aluminiowy korpus ochronny na aparat i kamerę· Zintegrowane przyciski z aluminium w kolorze korpusu· Hybrydowa konstrukcja z TPU (krawędzie) i polikarbonu (plecki)· Podwyższona ramka ekranu dla większego bezpieczeństwa· Technologia MicroGrid™ zapobiegająca żółknięciu· Łatwy dostęp do przycisków funkcyjnych· Kompatybilne również z ładowarkami indukcyjnymi typu Qi...

  259,00 zł
  259,00 zł
  Etui MOSHI iGlaze MagSafe do iPhone 14 Pro Max Przezroczysto-srebrny-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!