netPocket

  Genius SW-HF 2.1 1205 v2

  0 opinii

  Dekodery dźwięku:brak;Najniższa częstotliwość:65 Hz;Najwyższa częstotliwość:20 kHz;Gwarancja:24 miesiące;Barwa:brązowy;Materiał powłoki zewnętrznej:drewno;Moc głośnika niskotonowego (RMS):0 W;Moc głośnika satelitarnego (RMS):0 W;Moc zestawu RMS:36 W;Pilot:brak;Pilot w zestawie:nie;Typ:głośniki gamingowe;Rodzaj podłączenia:2 x cinch, jack 3,5 mm;Typ podłączenia:przewodowe;Typ podłączenia:przewodowe;Rodzaj zestawu:2.1 - 2 głośniki + głośnik basowy;Wejście analogowe wielokanałowe:nie;Wejście cyfrowe (S/PDIF):nie;Wejście liniowe audio:tak;Wyjście słuchawkowe:nie;Zasilacz:wewnętrzny;Zasilanie:zasilacz wewnętrzny;Złącza:jack 3,5 mm, RCA x 2

  269,00 zł
  259,00 zł
  Genius SW-HF 2.1 1205 v2-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!