netPocket

  SONY SRS-XB13Y Cytrynowy 16h IP67 EXTRA BASS

  0 opinii

  Kolor: Cytrynowy Okres gwarancji: 24 miesiące Wymiary [mm]: Średnica jednostki głośnikowej: 46 mm Akcesoria w zestawie: Instrukcja obsługi Waga (g): Bez danych Czas pracy do: (h): Bez danych Czas ładowania do: Bez danych Kolor dominujący: Żółty Czas pracy: od 16 do 20 h Rozmiar urządzenia: Mini Moc wyjściowa (RMS): Bez danych Moc [W]: Bez danych Dokładna moc [W]: Bez danych Pasmo przenoszenia [Hz-kHz]: 20 Hz – 20 000 Hz (częstotliwość próbkowania 44,1 kHz) Bateria: Bez danych Poziom hałasu [dB]: Bez danych Impedancja [Ohm]: Bez danych Profile Bluetooth: 4.2 Wersja Bluetooth: Bluetooth 4.2 Wejście AUX: Brak Ładowanie przez USB: Tak NFC: b/d USB: TAK Łączność bezprzewodowa: ["Bluetooth"] Odporny na zachlapanie: Tak Odporny na zachlapanie: Bez danych

  199,00 zł
  219,99 zł
  169,99 zł
  199,99 zł
  219,99 zł
  219,99 zł
  SONY SRS-XB13Y Cytrynowy 16h IP67 EXTRA BASS-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!