netPocket

  Lampa Podłogowa Regulowana Drewniana Czarna Hetton

  0 opinii

   Lampa Podłogowa Regulowana Drewniana Czarna Hetton Połączenie klasyki z nowoczesnością i funkcjonalnością to niewątpliwe atuty prezentowanej lampy stojącej z marmurową bazą. Ruchome ramię lampy wykonane zostało z drewna dębowego, natomiast klosz z metalu. Z zewnątrz klosz jest w kolorze czarnym, a wewnątrz w kontrastującym złotym odcieniu. Lampa będzie idealnym dodatkiem do pomieszczeń utrzymanych w stylu minimalistycznym, nowoczesnym czy industrialnym.

  1160,10 zł
  Lampa Podłogowa Regulowana Drewniana Czarna Hetton-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!