netPocket

  Manipulator 3D 3DCONNEXION 3DX-700075

  0 opinii

  ScaceMouse Pro Wireless łączy w sobie sprawdzoną i opatentowaną technologię czujnika swojego kabla odpowiednik z technologią bezprzewodową 3Dconnexion 2,4 GHz. W ten sposób praca jest wydajna i elastyczna. Mysz 3D automatycznie wykrywa otwarte środowisko aplikacji i przydziela cztery inteligentne przyciski funkcyjne dla określonych aplikacji poleceń. Wykrywaj błędy, znajdziecie alternatywy i zaprezentuj swoją pracę za pomocą przycisków QuickView. Przyciski modyfikacji pozwalają zaoszczędzić przeniesienie do klawiatury i redukują w ten sposób ruchy dłoni. Duża nakładka na dłoń i 15 ergonomicznie rozmieszczone przyciski zapewniają najwyższy komfort pracy. Kabel USB pozwala na ponowne naładowanie bezprzewodowego myszy SpaceMouse Pro, dzięki czasowi pracy na baterii do dwóch miesięcy - bez przerywania pracy....

  1849,99 zł
  1849,00 zł
  1849,00 zł
  Manipulator 3D 3DCONNEXION 3DX-700075-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!