netPocket

  IcyBox Stacja dokująca IB-DK2261AC 13w1 USB Type-C,7xUSB,czytnik kart,Audio in/out,LAN,HDMI

  0 opinii

  <p><b>Stacja dokująca USB Type-C i Type-A</b> z podwójnym wyjściem wideo IB-DK2261AC <br/><br/><b>Wszechstronne rozszerzenia:</b> Stacja dokująca DisplayLink z dwoma wyjściami wideo HDMI, gniazdem LAN i zestawem słuchawkowym, czytnikiem kart oraz sześcioma portami USB Type-A i jednym portem USB Type-C.<br/><b>Dwa monitory 2K:</b> obsługiwane są rozdzielczości do 1920 x 1080 przy 60 Hz każdy, co zwiększa produktywność i ułatwia zarządzanie wieloma aplikacjami jednocześnie<br/><b>Transfer danych USB: </b>Urządzenia zewnętrzne ... (zobacz więcej)</p>

  585,00 zł
  638,00 zł
  585,00 zł
  IcyBox Stacja dokująca IB-DK2261AC 13w1 USB Type-C,7xUSB,czytnik kart,Audio in/out,LAN,HDMI-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!