netPocket

  IcyBox Uchwyt na dwa monitory do 27 cali IB-MS304-T

  0 opinii

  <p><b>Uchwyt na dwa monitory do 27" (68 cm) montowany do blatu biurka</b></p> <p><b>Cechy:</b></p> <ul><li>Tworzy dodatkową przestrzeń na blacie i zapewnia większą elastyczność i produktywny obszar roboczy</li> <li>Dobrze zaprojektowana konstrukcja, smukła i ergonomiczna</li> <li>Wbudowany miernik sprężyny Smart Torque Adjust - można regulować aby dopasować różne wagi monitora</li> <li>Przeciwwaga tworzona dzięki gazowym sprężyną przesuwa monitor z gracją</li> <li>Zarządzanie kablami </li> <li>Podstawa do mocowania i przelotka pasują do większości biurek ... (zobacz więcej)</li></ul>

  327,00 zł
  399,99 zł
  292,91 zł
  304,76 zł
  294,00 zł
  294,00 zł
  IcyBox Uchwyt na dwa monitory do 27 cali IB-MS304-T-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!