netPocket

  IcyBox Stacja dokująca IB-DK2242AC USB,2xDP,LAN,AUDIO,USB-B

  0 opinii

  <p><b>Stacja dokująca z dwoma interfejsami DisplayPort</b></p> <ul><li>Dwa interfejsy DisplayPort do 4K przy 60 Hz / każdy monitor lub do 5K przy 60 Hz dla jednego monitora</li> <li>Obsługuje interfejs Host Type-C lub Type-A - dwa kable w zestawie!</li> <li>Sześć interfejsów USB 3.0, Typ-A obsługuje prędkość przesyłu danych do 5 Gbit / s</li> <li>Wejściowe i wejściowe porty audio umożliwiają podłączenie zewnętrznych głośników, słuchawek lub mikrofonu.</li> <li>Obsługuje przesyłanie dźwięku przez kabel DisplayPort do monitora lub ... (zobacz więcej)</li></ul>

  745,22 zł
  819,00 zł
  819,00 zł
  893,00 zł
  741,10 zł
  IcyBox Stacja dokująca IB-DK2242AC USB,2xDP,LAN,AUDIO,USB-B-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!