netPocket

  Elektrostymulator BEURER EM 80

  0 opinii

  Aplikacja mobilna:nie;Elektrody:8;Funkcje dodatkowe:funkcja lekarza, łagodzenie bólu, timer;Gwarancja:36 miesięcy;Kolor:biały;Liczba programów:30;Moc:0 W;Regulacja intensywności:tak;Rodzaj:elektrostymulator;Waga:0 kg;Wyłącznik bezpieczeństwa:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi, karta gwarancyjna , pokrowiec;Zasilanie:bateryjne;Zastosowanie:stymulacja mięśni

  309,00 zł
  309,00 zł
  443,79 zł
  309,00 zł
  Elektrostymulator BEURER EM 80-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!