netPocket

  Beurer EM 28

  0 opinii

  Elektrody:2;Funkcje dodatkowe:łagodzenie bólu, timer;Gwarancja:60 miesięcy;Kolor:szary;Liczba programów:4;Moc:0;Regulacja intensywności:tak;Rodzaj:elektrostymulator;Waga:0;Wyłącznik bezpieczeństwa:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi, karta gwarancyjna ;Wyświetlacz:LCD;Zasilanie:bateryjne;Zastosowanie:leczenie bólu

  139,00 zł
  133,28 zł
  139,00 zł
  199,99 zł
  133,28 zł
  Beurer EM 28-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!