netPocket

  Szczoteczka soniczna do twarzy BEURER FC 45

  0 opinii

  Funkcje dodatkowe:końcówka z uchem do wieszania;Funkcje podstawowe:oczyszczanie;Gwarancja:36 miesięcy;Kolor:biały;Materiał wykonania:tworzywo sztuczne;Timer:nie;Tryby pracy:2;Waga:0 kg;Wariantowanie seria:FC 45;Wymiary:16 x 4,5 x 4,5 cm;Wyposażenie:baterie, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna ;Zasilanie:2 baterie AAA;Zasilanie baterie (relacje):bateria LR3 (AAA)

  175,41 zł
  99,99 zł
  79,00 zł
  79,00 zł
  79,00 zł
  79,00 zł
  Szczoteczka soniczna do twarzy BEURER FC 45-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!