netPocket

  BRAUN Seria 9 Pro 9410s

  0 opinii

  Kolor: Czarno-szary Linia: Series 9 Pro Załączone wyposażenie: Twarde materiałowe etui podróżne<br>Stacja ładująca<br>Wtyczka SmartPlug<br>Szczoteczka do czyszczenia golarki Seria: Seria 9 Kolor wyróżniający: Czarny Zamienniki modelu: SERIES 9 PRO 9417S Zasilanie: Akumulatorowe Czas pracy [min]: 60 min System golący: AutoSense - dostosowanie mocy do gęstości zarostu<Br>Technologia soniczna Braun Sposób golenia: 5 elementów golących<br>Zaawansowany trymer do usuwania włosków w trudno dostępnych miejscach<br>Dostosowanie ruchomej głowicy : 40 st. dopasowanie do konturów, 10 kierunków Wskaźnik naładowania: Tak Konstrukcja: Specjalistyczny Precision Switch - unieruchomienie głowicy golącej Inne: Cięcia: 40000/min.<br>Najlepsze golenie od Braun, bez względu na to, czy chodzi o 1-, 3-, czy 7-dniowy zarost<br>Wodoodporna - można używać z pianką do golenia lub żelem, a także pod prysznicem Czas ładowania akumulatora [min]: 5 min Wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora: Wskaźnik LED Rodzaj: Golarki foliowe Czas pracy na akumulatorach: od 30 do 60 min Czas ładowania akumulatora: poniżej 90 min Możliwość mycia pod wodą: Tak Trymer: Tak Szybkie ładowanie: Tak Cenówki - Akumulatorowa: Tak Na sucho i mokro: Na sucho i na mokro Cenówki - Golenie na sucho: Tak Ruchome głowice: Tak Funkcje dodatkowe: ["Golenie w trudno dost\u0119pnych miejscach","Wodoodporno\u015b\u0107","G\u0142owice dopasowuj\u0105ce si\u0119 do twarzy"]

  2642,00 zł
  2939,00 zł
  BRAUN Seria 9 Pro 9410s-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!