netPocket

  Butelka TEFAL Drink2go K3194212

  0 opinii

  Solidna, wytrzymała a na dodatek ekologiczna butelka Drink2GO marki Tefal o pojemności 600 ml nadaje się do każdego rodzaju napojów. Butelka ma praktyczne dwustronne otwieranie, co ułatwia mycie, czyszczenie i napełnianie jej. Butelka jest wodoszczelna, co czyni ją całkowicie bezpieczną w użytkowaniu. Wykonana jest ze stali nierdzewnej i można ją myć bezpiecznie nawet w zmywarce.

  119,99 zł
  Butelka TEFAL Drink2go K3194212-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!