netPocket

  koszulka adidas Squadra 21 Jersey Jr GK9151 r128

  0 opinii

   Koszulka adidas Squadra 21 Jersey JR Model:  Gk9151 Opis: koszulka juniorska Kolor: niebieski/biały Wierzch:  100%poliester Koszulka adidas Squadra 21 Jersey Jr GK9151 Koszulka piłkarska adidas Squadra 21 wykonana została w 100% z poliestru. Ta piłkarska koszulka uszyta z trwałego poliestru pochodzącego z recyklingu zawiera pochłaniający wilgoć AEROREADY, który zapewnia suchy komfort. Czysta forma pozwala dodać klubowe detale i numery zawodników. Ten produkt jest wykonany z Primegreen, linii wysokiej jakości materiałów pochodzących z recyklingu. 100% poliester pochodzący z recyklingu

  65,78 zł
  koszulka adidas Squadra 21 Jersey Jr GK9151 r128-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!