netPocket

  Davidoff Cafe Creme Intense 500g kawa ziarnista

  0 opinii

   Produkt może być wysłany w starej lub nowej szacie graficznej opakowania. Davidoff Intense Przyjemnie zbalansowana mieszanka, która dostarcza chwil zmysłowej przyjemności Starannie wyselekcjonowana i mistrzowsko skomponowana Café Creme Intense obiecuje niezapomniane wrażenia podczas picia kawy. Bogaty, intensywny aromat i aksamitna konsystencja sprawiają, że jest to smak, który został stworzony, aby zapewniać przyjemność zmysłom. Naprawdę dobrze skomponowana mieszanka, która pomoże odnaleźć radość w drobnych przyjemnościach. Informacje: Rodzaj kawy: kawa ziarnista Kompozycja: Arabika, Robusta  Pochodzenie: Ameryka Łacińska, Indie Masa netto: 500g Smak i aromat: łączy w sobie charakterystyczny smak najwyższej jakości indyjskiej Robusty z subtelną kwasowością i delikatnym aromatem ziaren Arabiki z Ameryki Łacińskiej. Dopełnieniem są nuty gorzkiej czekolady zapewniające intensywny, a jednocześnie zrównoważony smak delikatna i aksamitna pianka Cechy: Stopień palenia: 10/12 Intensywność: 8/12 Kwasowość 2/12

  41,50 zł
  Davidoff Cafe Creme Intense 500g kawa ziarnista-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!