netPocket

  KOSZULKA SPORTOWA ADIDAS ENTRADA 18 CD8438 R XXL

  0 opinii

   Koszulka Sportowa Adidas Entrada 18 Jersey Senior CD8438 biała Wysokiej jakości koszulka sportowa Entrada 18  z najnowszej kolekcji Adidas. Została wykonana w technologii Climalite, która wchłania pot z powierzchni skóry, a następnie odprowadza go do jej zewnętrznej warstwy by szybciej odparował, gwarantując uczucie komfortu i lepszą wentylację. Koszulki Adidas Entrada 18 sprawią, że poczujesz się komfortowo nawet przy największym wysiłku fizycznym. Co ją wyróżnia? tkanina ClimaLite® - miękka, lekka, utrzymuje suchą skórę, stałą temperaturę ciała oraz zabezpiecza przed przegrzaniem, zaokrąglony kołnierz niweluje otarcia szyi, trzy paski adidas na ramionach, logo adidas Badge of Sports na piersi. Parametry: Materiał: 100% Poliester

  54,24 zł
  72,00 zł
  KOSZULKA SPORTOWA ADIDAS ENTRADA 18 CD8438 R XXL-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!