netPocket

  Myjka ciśnieniowa KARCHER KHB 6 1.328-114.0

  0 opinii

  Myjka ciśnieniowa marki KARCHER. Urządzenie zasilane akumulatorowo. Czyści praktycznie wszystkie powierzchnie wokół domu, bez potrzeby podłączania do stałego źródła zasilania. Aby urządzenie było gotowe do pracy wystarczy podłączyć wąż z wodą. Jednostrumieniowa lanca gwarantuje łatwe i szybkie usuwanie uporczywych zabrudzeń z mebli ogrodowych, zabawek i innych obiektów. Wymienny akumulator może być używany także z innymi urządzeniami 18 V z serii. Akumulator został wyposażony dodatkowo w ekran LCD, który pozwala śledzić stan akumulatora zarówno podczas pracy, ładowania, jak i w stanie spoczynku. W zestawie z myjką znajdują się: akumulator, ładowarka, wbudowany filtr wody, złączka 3/4 ", dwie dysze i lanca spryskująca.

  699,99 zł
  Myjka ciśnieniowa KARCHER KHB 6 1.328-114.0-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!