netPocket

  Karcher Myjka do okien WV 1 EU 1.633-200.0

  0 opinii

  <p><b>Myjka do okien WV 1 EU 1.633-200.0</b></p> <p>Myjka do okien WV 1 umowżliwa proste, łatwe i szybkie czyszczenie okien i innych gładkich powierzchni. Dokładne odsysanie wody wraz z brudem gwarantuje doskonały efekt mycia - bez zacieków, smug i osadów. Dzięki zasilaniu bateryjnemu kabel nie będzie ograniczał swobody naszych ruchów. </p> <p><b>Korzyści:</b></p> <ul><li>Czyszczenie okien myjką jest 3x szybsze niż tradycyjnymi metodami</li> <li>Urządzenie odpowiednie do czyszczenie wszystkich gładkich powierzchni</li> <li>Bez smug i ... (zobacz więcej)</li></ul>

  270,34 zł
  271,00 zł
  309,00 zł
  271,00 zł
  Karcher Myjka do okien WV 1 EU 1.633-200.0-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!