netPocket

  CAT 6a 10 Gbit/s U/UTP 10m Kabel sieciowy HAMA

  0 opinii

  do podłączania komputerów pc, notebooków, telewizorów, konsoli do gier i routerów, przełączników, koncentratorów lub gniazd ściennych, do przesyłania cyfrowego internetu, danych i sygnałów sieciowych.korzyści: transfer danych gigabit ethernet z prędkością do 10 gbit / s wtyczka slimline jest szczególnie idealna do urządzeń mobilnych i płaskich lub gdy przestrzeń jest ograniczona elastyczne materiały gwarantują optymalną ochronę przed załamaniem i zapobiegają pęknięciu kabla wysokiej jakości materiały i wykonanie gwarantują doskonałą jakość transmisji

  49,99 zł
  59,99 zł
  49,99 zł
  48,63 zł
  59,99 zł
  CAT 6a 10 Gbit/s U/UTP 10m Kabel sieciowy HAMA-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!