netPocket

  BOSCH WYCIERACZKI MAN TGE / VW CRAFTER II 2017-

  0 opinii

   Oryginalne wycieraczki Bosch Aerotwin 3397014310 A110S Typ:   Bezprzegubowe (płaskie) Pióro kierowcy: 700 mm Pióro pasażera: 650 mm Pasuje do: MAN TGE 04.2017- VOLKSWAGEN CRAFTER (SY;SZ) 09.2016- W zestawie komplet wycieraczek na przednią szybę (2szt.) Zalety: Adapter Multi-Clip pozwala na szybką i prostą wymianę wycieraczek Aerodynamiczny spojler zapobiega unoszeniu się wycieraczki i drganiom wskutek wiatru, poprawia komfort jazdy Dedykowana szyna stabilizująca ze stali Evodium, zwiększa siłę docisku do szyby, zapewniając wyjątkową efektywność oczyszczania Technologia wykonania pióra zapewniają dłuższy okres eksploatacji, doskonałą skuteczność oczyszczania i cichą pracę w ekstremalnych warunkach pogodowych (pióro wykonane jest z 2 rodzajów syntetycznej gumy i zostało pokryte opatentowaną powłoką polimerową Power Protection Plus). Mocowanie wycieraczki Dopasowanie => Wszystko w porządku. Wymiana wycieraczek nie jest konieczna Brak smug lub maksymalnie 3 trwałe smugi na zewnętrznym polu widzenia. Zalecana jest wymiana wycieraczek. Jedna smuga w polu centralnym, ponad 3 trwałe smugi na zewnętrznym polu widzenia lub wiele czasowo pojawiających się smug. Pogorszona widoczność. Wymagana jest natychmiastowa wymiana wycieraczek. Na szybie pozostają niewytarte pola, szerokie smugi i plamy wody. Pojawia się piszczenie i przeskakiwanie pióra na szybie. Widoczność jest ograniczona, może pojawić się zamglenie. Przyczyny: utrata napięcia sprężyn ramienia wycieraczki; sztywna, popękana lub sucha guma (wycieraczki nieużywane lub zaparkowane przez dłuższy czas). Inne przyczyny: zabrudzenia, śmieci lub inne substancje (np. wosk z myjni) pozostałe na szybie lub na wycieraczce

  123,20 zł
  BOSCH WYCIERACZKI MAN TGE / VW CRAFTER II 2017--Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!