netPocket

  Termofor z pokrowcem z dzianiny Pingwin, 2 l

  0 opinii

   Świetny i sprawdzony sposób na skuteczne rozgrzanie ciała. Wystarczy wlać gorącą wodę do termoforu i cieszyć się przyjemnym ciepłem podczas bólu pleców, nerek, kręgosłupa lędźwiowego i szyjnego, mięśni, stawów, przeziębień, menstruacji. Termofor sprawdzi się również do zagrzania zimnego łóżka.  Termofory wyróżniają się wysoką jakością i doskonałym wykorzystaniem ciepła i zimna. Butelka termiczna na wodę w termoforze została wyposażona pokrowiec z przyjemnej dzianiny. Jest w stanie utrzymać ciepło w zakresie od 40°C do 50°C. Butelkę można również napełnić zimną wodą i wykorzystać do chłodzenia danej części ciała.

  59,99 zł
  Termofor z pokrowcem z dzianiny Pingwin, 2 l-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!