netPocket

  Mysz CHERRY MW 9100

  0 opinii

  Mysz bezprzewodowa CHERRY MW 9100 ma kompaktową konstrukcję, która mieści się w dłoni. Możesz ustawić go na trzy różne poziomy rozdzielczości, a za pomocą poręcznego przycisku DPI możesz łatwo przełączać się między 1000, 1600 i 2400 dpi. Jedno ładowanie baterii litowo-jonowej wystarcza na kilka tygodni, ale gdy bateria jest słaba, mysz ładuje się wygodnie za pomocą dołączonego kabla USB-C, a Ty kontynuujesz pracę. MW 9100 można podłączyć do urządzenia za pomocą Bluetooth lub odbiornika radiowego 2,4 GHz. Za pomocą przełącznika suwakowego na spodzie myszy bezprzewodowej można łatwo przełączać się między trybami połączenia. W obu przypadkach transmisja odbywa się z wykorzystaniem szyfrowania AES-128. Podczas podróży przechowuj CHERRY MW 9100 w torbie transportowej (w zestawie). Odbiornik USB jest przechowywany magnetycznie wewnątrz myszy.

  179,99 zł
  Mysz CHERRY MW 9100-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!