netPocket

  Mysz CHERRY MC 1000 Czarny

  0 opinii

  Mysz CHERRY MC 1000 CHERRY oferuje najlepszą jakość w swojej klasie cenowej. Nacisk kładzie się głównie na trwałość oraz niezawodną i precyzyjną pracę - czy to do użytku prywatnego, czy na profesjonalnych stanowiskach biurowych. Standardowy rozmiar. Symetryczna konstrukcja. 3-przyciskowa mysz z kółkiem przewijania. Rozdzielczość 1200 dpi. Nadaje się zarówno do obsługi praworęcznej, jak i leworęcznej.

  31,21 zł
  32,50 zł
  Mysz CHERRY MC 1000 Czarny-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!