netPocket

  MASSIVE WORK STUDIO Dolmen Day One Edition PC

  0 opinii

  Gatunek: RPG Rodzaj: TPP Wersja językowa: Polska (napisy), Angielska Wymagania sprzętowe: Intel Core i5<br>8 GB RAM <br>2 GB GeForce GTX 860M<br>15 GB wolnej przestrzeni dyskowej Wymagania systemowe: Windows 10 lub nowszy Nośnik: DVD Ilość graczy: 1 Tryb gry singiel: Tak Tryb gry multiplayer: Nie Platforma: PC Kategoria wiekowa: Od 16 lat Data premiery: Grudzień 2022

  109,00 zł
  MASSIVE WORK STUDIO Dolmen Day One Edition PC-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!