netPocket

  TECHNISAT TECHNIRADIO Solar czarno-pomarańczowe

  0 opinii

  Kolor: Czarny/Pomarańczowy Wymiary: 10.00 x 18.70 x 4.00 cm Waga: 336 g Okres gwarancji: 24 miesiące Zasilanie: Akumulatorowe, Akumulator litowo-polimerowy 1800 mAh Załączone wyposażenie: Kabel ładowania microUSB, instrukcja obsługi Modele producentów: TECHNISAT Solar Rodzaj tunera: DAB+ Standard nadawania: 174 - 240 MHz Ilość stacji w pamięci: 10 Inne: Radio kieszonkowe Moc: 3 W RMS Głośniki: 1 Wyświetlacz: LCD Antena teleskopowa: Tak, DAB/UKF Inne: - Zegar <br>- Ładowanie za pomocą panela solarnego RDS: Tak

  188,00 zł
  188,00 zł
  TECHNISAT TECHNIRADIO Solar czarno-pomarańczowe-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!