netPocket

  Bino Gra zręcznościowa - misie

  0 opinii

  Gra zręcznościowa z uroczym designem. Wszystkie drewniane misie mają gładką powierzchnię i są ładnie pomalowane, nie mają ostrych krawędzi, nie ranią delikatnej skóry dziecka. Wybierz losowo klocek z misiem i układaj klocki jeden na drugim, by sprawdzić, kto ułoży wyższą misiową konstrukcję, układając wszystkie jeden na drugim. Dzieci uczą się rozpoznawać kolory klocków, a klocki mogą być dla Twojego dziecka również kukiełkami zwierzątek. Istnieje wiele sposobów na to, jak się bawić. Spotkaj się z przyjaciółmi lub rodziną, rozmawiajcie i grajcie razem. Możesz również grać samodzielnie. Trenuj zręczność, koncentrację i motorykę małą dzieci. Jest to bardzo interesujący i ekscytujący prezent. Wiek: od 3 lat, wymiary opakowania: 35,5x23,5x2,5 cm, liczba elementów: 12 szt., materiał: drewno.

  92,99 zł
  Bino Gra zręcznościowa - misie-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!