netPocket

  Kolumna głośnikowa MAGNAT Signature 507 Czarny (1 szt.)

  0 opinii

  Kolumna głośnikowa MAGNAT Signature 507 to kolumna podłogowa, 4 drożna typu bass-reflex. Idealnie nadaje się zarówno jako głośnik stereo oraz jako kanał przedni w systemie kina domowego. Kolumna ta posiada podwójny moduł wysokotonowy z certyfikatem Hi-Res z 2 kopułkami fmax....

  1756,32 zł
  1751,00 zł
  Kolumna głośnikowa MAGNAT Signature 507 Czarny (1 szt.)-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!