netPocket

  Trio Deacon 326610232 lampa wisząca zwis 1x40W LED drewno

  0 opinii

  Trio Deacon lampa wisząca zwis 1x40W LED drewno. Moduł LED (źródło światła w zestawie). Produkt fabrycznie nowy, zapakowany w oryginalne opakowanie producenta objęty 2 letnią gwarancją.<br><ul><li>Regulowana wysokość</li><li>Regulowana barwa światła</li><li>Montaż na suficie</li><li>IP20</li><li>Funkcja pamięci</li><li>Nie współdziała z zewnętrznym ściemniaczem</li><li>Czujnik ściemniania</li><li>Oświetlenie w górę i w dół</li></ul>

  758,70 zł
  Trio Deacon 326610232 lampa wisząca zwis 1x40W LED drewno-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!