netPocket

  Trio Trajan 375310505 lampa wisząca zwis 1x45W LED aluminium szczotkwane

  0 opinii

  Trio Trajan 375310505 lampa wisząca zwis 1x45W LED aluminium szczotkwane. Moduł LED (źródło światła w zestawie). Produkt fabrycznie nowy, zapakowany w oryginalne opakowanie producenta objęty 2 letnią gwarancją.<br><ul><li>Funkcja dotykowa 4 poziomy</li><li>Regulowana wysokość</li><li>Montaż na suficie</li><li>Rozsuwalna</li><li>IP20</li><li>Płynna zmiana barwy światła</li><li>Nie współdziała z zewnętrznym ściemniaczem</li><li>Przełącznik</li><li>Oświetlenie w górę i w dół</li></ul>

  1562,40 zł
  Trio Trajan 375310505 lampa wisząca zwis 1x45W LED aluminium szczotkwane-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!